Ceník

Ceník

Zájemcům o využití mých služeb nabízím 45minutovou konzultaci zdarma. Je to pro mě skvělý způsob, jak zjistit trochu víc o tom, čeho chcete dosáhnout a samozřejmě zjistit, jestli si budeme rozumět.

Pro ty, kteří mají zájem se mnou dlouhodobě spolupracovat, nabízím základní kurz JISTOU CESTOU (zdraví, bohatství, skvělost), dále balíček individuální konzultace a VIP MENTORING pro zájemce, kteří očekávají rychlé a skvělé výsledky v krátkém čase. Svým blízkým věnujte Dárkový poukaz osobního rozvoje a nastartujte jejich růst.

JISTOU CESTOU

ZDRAVÍ-BOHATSTVÍ-SKVĚLOST

V tomto kurzu si osvojíte absolutní základy, na kterých můžete vystavět svoji cestu k bohatství, zdraví a skvělosti. 

Jedná se o praktický úvod, jak aplikovat myšlení a jednání jistým způsobem v oblasti materiálního bohatství, navrácení fyzického zdraví a osobní skvělosti. Provedu vás celým procesem osobně a budete mít jasnou představu, jak aplikovat principy v každodenním životě. V rámci tohoto balíčku obdržíte české knižní vydání trilogie Jistou cestou od autora Wallace d. Wattlese. Po absolvování kurzu budete vidět jasněji vaši cestu a pochopíte, jak myslet a jednat v každodenním životě tak, abyste dosáhli hojnosti, zdraví a osobní skvělosti.

Délka kurzu: 3x60 min + 45 min zdarma

Cena: 3.980,- bez DPH

Cena pro firmy: individálně

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Při osobních konzultacích často vyřešíme rádoby velké a tíživé problémy jen tím, že se o nich budeme bavit a nahlížet na ně z různých úhlů pohledu.

Společně objevíme i jiné postoje, které mohou změnit celkový pohled na věc tak, že se najednou z čista jasna objeví nové možnosti řešení. Není to náhodou, neboť jsme mentálně objevili v našem životě řešení, které jsme doteď blokovali. Proces je to tvořivý a často povznášející. S klienty společně zažíváme radost z vytváření nových životních situací. Minimální délka konzultace 60 min.

Cena: 1.690,- bez DPH

VIP MENTORING

Osobní a intenzivně zaměřený mentoring na dosažení výsledku v co nejkratší době. 

Dynamická forma mentoringu a coachingu pro vysoce motivované zájemce. Cílem je dosáhnout stanovených cílů (více radosti do života) a to tou nejpřímější a nejzábavnější cestou. Se zájemci o tuto formu vedení v pravidelných intervalech analyzuji dílčí pokroky a společně navrhujeme další možné kroky. Často setkání probíhají v dynamickém modu tzv. v pohybu při nějaké formě sportovní či společenské aktivity např. běh, návštěva fitka, kurzy meditace, semináře na různá témata osobního rozvoje a spoustu dalších aktivit. Každému vyhovuje něco odlišného, a proto veškerý průběh volíme velice individuálně dle požadovaných cílů a osobnosti klienta. V průběhu mentoringu upevňujeme nové a žádoucí návyky vedoucí ke změně životních postojů. Dochází přirozeně samo od sebe k narovnávání všech pokřivených postojů. Tento jev je doprovázen zpravidla se změnou životních okolností a objevením nových životních skutečností, které rezonují s novými životními postoji (proměňujeme svůj život). Tento proces společně posilujeme až do doby, kdy je práce mentora již jen sporadická a spíše konzultační. Rozsah a délka spolupráce je individuální

Cena: stanovuji po osobní konzultaci (zdarma 45min.)

Dárkový poukaz na

Příležitost začít žít

Investujte do osobního rozvoje těch, na kterých vám opravdu záleží. 

Život na nás nečeká, dává příležitosti a my je buď uchopíme nebo nám protečou mezi prsty. Obdarovaní jistě docení váš vřelý zájem o jejich osobní růst. Osvojíme si nové životní postoje, myšlení jistým způsobem v každodenním životě a v neposlední řadě uvidíme jasněji naši cestu osobního růstu. Budeme připraveni čelit životním výzvám a snadněji se v životě rozhodovat podle našeho vnitřního hlasu, kterému budeme stále více naslouchat a rozumět. Dárkový poukaz na individuální konzultaci v délce 60 min. a kurz JISTOU CESTOU K BOHATSTVÍ, ZDRAVÍ, SKVĚLOSTI v délce 3x60min a plus 45 min. zdarma. Průběh a čestnost sezení je individuální dle požadavku klienta. 

Cena: 8.860,- bez DPH